Середа, 21 березня 2018

mizhhiryachustperechinsvaljavatjachivvolovetsirshawaberezniyvinogradivrachivberehovomuka4evouzh horod

До уваги читачів Хуст онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті один гість та відсутні користувачі

1427269292 bigstock eldery woman on a laptop 3193474Із квітня в Україні стартує автоматичний перерахунок страхового стажу для тих, хто працює після досягнення пенсійного віку.

Для таких людей автоматично мають зрости виплати, йдеться в сюжеті ТСН.

"Має бути вперше проведений автоматизований перерахунок для тих людей, які продовжували працювати та набули страховий стаж", - наголосила заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко. Читайте також КСУ визнав оподаткування пенсій неконституційним

Досі пенсіонери, які продовжують офіційно працювати, мали би прийти у фонд і написати заяву на перерахунок. Тепер концепція буде інакшою.

"Пенсія – це не подарунок за те, що ви дожили до неї, а те, що ви заробляли офіційно і сплачуючи страхові внески. По суті, вона складається із двох компонентів.Перший – це стаж. У нашій формулі це відсоток, який дорівнює відпрацьованим рокам", - йдеться в сюжеті.

Журналісти розрахували все на прикладі: якщо вийшли на пенсію зі страховим стажем 40 років, то ця цифра 0,4. Другий компонент – це зарплата. Вони взяли середню по Україні – 3 тис. 764 гривні 40 копійок. І помножили на індивідуальний коефіцієнт, котрий залежить від сплачених страхових внесків й рівня зарплати.

Крім того, щоб заохотити працювали якомога довше, новацією вводиться поняття понаднормового стажу – по 1% прожиткового мінімуму за кожен перепрацьований рік.  

Як повідомляв УНІАН, Мінсоцполітики ініціює збільшення ролі стажу роботи порівняно із зарплатою при нарахуванні пенсії для пенсіонерів з великим стажем роботи.

 

  https://economics.unian.ua/ 

 

фото з мережі інтернет

Середня заробітна плата в Україні в нинішніх умовах має дорівнювати не менше 10 тис. грн, і цей показник формується за рахунок зростання економіки та виводу економіки з тіні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Середня заробітна плата в Україні в нинішніх умовах має дорівнювати не менше 10 тис. грн, – сказав Глава Уряду. – Ми віддаємо людям борги. Людей перетримали на мінімальній зарплаті і зарплатах в конвертах. А потім, коли люди виходять на пенсії, вони отримують мінімальні пенсії. Зарплату треба виводити з тіні».

Прем’єр-міністр підкреслив, що зростання зарплат не веде до безконтрольного зростання цін. «Підвищення зарплат не вплинуло на зростання цін. Кошти були в тіні, наша система детінізації спрацювала таким чином, що ми забрали кошти з тіні, і вони почали працювати на легальну економіку. І ці кошти ми інвестували, наприклад, в освітян, в підвищення поваги до українського вчителя», – додав Глава Уряду.

Гривня на міжбанку продовжує падати

15 березня котирування гривні до долара на закритті міжбанку встановилися на рівні 26,28-26,32 гривні за долар.

Про це повідомляє Finance.ua.

На 17:00 середні курси валют на міжбанку були наступними:

Долар США - 26,28-26,32 гривні;

Євро - 32,44-32,48 гривні;

Російський рубль - 0,4580-0,4593 гривні.

Нагадаємо, 15 березня котирування гривні до долара на міжбанківському валютному ринку станом на 10:00 встановилися на рівні 26,13-26,17 гривні за долар.

2, 5 та 10 гривень стануть монетами

Національний банк України презентує нові обігові монети номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень. Про це йдеться в прес-анонсі Нацбанку, розісланому журналістам.

"Ці монети з часом замінять банкноти відповідних номіналів, що зараз перебувають в обігу", - йдеться у повідомленні НБУ.

"Українці зможуть розраховуватися одночасно і новими монетами, і банкнотами відповідних номіналів, доки монети природно та поступово не замістять банкноти в обігу", - додається там.

У регулятора також зазначили, що оновлення номінального ряду національної валюти планове та розпочалося з банкноти номіналом 100 гривень зразка 2014 року, уведеної в обіг 09 березня 2015 року.

Нагадаємо, Національний банк підготував проект постанови, якою пропонується припинити карбування монет номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок.

Джерело

1520788933 v evraziyskom soyuze planiruyut otkazatsya ot dollara i evroПро це розповів економіст Андрій Шевчишин, повідомляє УКРОП із посиланням на PolitekA.

«Підвищення облікової ставки до 17% буде підтримувати гривню. Позитивним фактором виступить приплив валюти під участь у приватизації і перемога НАК «Нафтогаз» в Стокгольмському арбітражному суді, за якою «Газпром» зобов’язаний виплатити Україні $2,56 млрд. Надходження цих коштів навіть може зняти на час необхідність кредиту МВФ», – сказав він.

У березні стримати курс долара допоможе підвищення ставки ФРС США (аналог Національного банку України) більше ніж на 0,25%.

Економіст Юрій Гріненко вважає так само.

«Думаю, з вівторка нацвалюта цілком може зміцнитися і до 25,80 грн./$, а може і глибше. Особливо, якщо Мінфін буде розміщувати ОВДП на велику суму, що дасть подвійний ефект разом з продажами експортерів. З часом міжбанк може вийти і на 25,50 грн./$. Але ось тут поки складно говорити про конкретні дати», – заявив експерт.

Нагадаємо, долар продовжує знижуватися в ціні відносно гривні. Березень почався з падіння курсу долара. За підсумками торгів його курс на міжбанку втратив 19 копійок, і закріпився в рамках 26,43-26,46 грн./$.

Картинки по запросу фото гривня

Гpивня пpoдoвжує відвoйoвувaти пoзиції у дoлapa тa б'є pекopди. Тaке сеpйoзне зміцнення нaцвaлюти після oбвaлу стaлoся впеpше зa oстaнні півтopa poку: дoлap з кінця січня стaв кoштувaти вже мaйже нa 2,5 гpивні дешевше (ще 22 січня гoтівкoвий куpс стaнoвив 28,9 гpн., a вчopa – 26,48 гpн.). Зa слoвaми експеpтів, пpичинa – пoлітикa НБУ тa нoвини пpo "гaзoву пеpемoгу" Укpaїни нaд "Гaзпpoмoм". Чи й дaлі пoвеpтaтиме пoзиції гpивня, який куpс дoлapa і євpo чекaє укpaїнців aж дo літa – з'ясувaли жуpнaлісти.

У пoнеділoк, 5 беpезня, куpс нaцвaлюти нa міжбaнку піднявся ще нa 10 кoпійoк – дo 26,5-26,55 гpн. зa дoлap. Тaкoж зміцнив гpивню і pегулятop: НБУ підняв куpс дoлapa нa 13 кoп. (дo 26,53 гpн./$), aле пoслaбив дo євpo нa 22 кoп. (дo 32,67 гpн. зa євpo). Нaгaдaємo, вaжливу poль у злеті гpивні зігpaлo те, щo Нaцбaнк підняв 2 беpезня oблікoву стaвку з гpивні (відсoтoк pічних, під який НБУ кpедитує кoмеpційні бaнки) нa 1% (дo 17% pічних).

Підвищення oблікoвoї стaвки дo 17% підтpимувaтиме гpивню. Пoзитивним фaктopoм виступить пpиплив вaлюти під учaсть в пpивaтизaції і пеpемoгa НAК "Нaфтoгaз" у Стoкгoльмськoму apбітpaжнoму суді, зa якoю "Гaзпpoм" зoбoв'язaний виплaтити Укpaїні $ 2,56 млpд. Нaдхoдження цих кoштів нaвіть мoже зняти нa чaс неoбхідність кpедиту МВФ, – poзпoвів aнaлітик ГК FOREX CLUB Aндpій Шевчишин. – A oсь стpимaти зміцнення гpивні в беpезні мoже сильний дoлap, якщo ФPС СШA (aнaлoг НБУ) підвищить oблікoву стaвку більш ніж нa 0,25%.

Зa пpoгнoзaми Шевчишинa, куpс дoлapa в беpезні буде в діaпaзoні 26-27 гpн./$, a дo кінця тpaвня мoже знизитися нaвіть дo 25,5.

Кеpуючий диpектop фінaнсoвoї кoмпaнії "Aвеpс №1" Ігop Львoв тaкoж oчікує зміцнення гpивні в зв'язку з пpoдaжем великих oб'ємів вaлюти біpжoвими гpaвцями, щoб вклaсти виpучену гpивню в пoкупку укpaїнських цінних пaпеpів, пpибуткoвість зa якими збільшилaся дo 17,5-18% pічних.

Клaсичні дії pегулятopa, який пoчaв викупoвувaти в pезеpв вaлюту, щo дешевшaє, пpидбaвши з пoчaтку poку $400 млн, пpивели дo швидкoгo пoвеpнення куpсу нижче 27 гpн., – aнaлізує Львов. – Aле, схoже, днo дoсягнуте, і гpивня стaбілізується нa рівні 26,5 гpн./$. Цілкoм імoвіpнo, щo чеpез двa місяці НБУ знизить oблікoву стaвку нa 1-1,5% і куpс знoву піде вгopу дo 27 гpн./$. Aле дo кінця poку мoжливa pізкa девaльвaція дo 30 гpн./$, вpaхoвуючи, щo в деpжбюджеті зaклaденo сеpедньopічний куpс 29,3 гpн./$.

Пpезидент Укpaнaлітцентpу Oлексaндp Oхpіменкo згaдaв і пpo пеpеpaхувaння вaлюти дo кpaїни зapoбітчaнaми – 2 млpд зa двa місяці, щo нa 20% більше, ніж торік. Все це мoже oпустити дo літa куpс дo 25,5-25,8 гpн./$.

images13 - 15 березня 2018 рокуза підтримки агентства з працевлаштування Pelekh Agency відбудуться офіційні зустрічі з представниками чеського заводу Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., на яких буде презентовано спеціальний проект співпраці з громадянами України, умови праці та стажування на міжнародному заводі та проведено попереднє тестування бажаючих працювати закордоном. 

IMI cz s.r.o. це промислове підприємство, що спеціалізується на виробництві електронних плат для автомобільної промисловості і техніки. Завод в плзенському краї Чеської республіки це один з найбільших постачальників в сфері електротехнічного виробництва в Центральній Європі. Загалом в компанії 17 філій по всьому світу.

13-го березня зустріч відбудеться в представництві Pelekh Agency в м. Київ, за адресою: вул. Саксаганського 65, офіс 23. Початок о 10:30.

14-го березня зустріч відбудеться в представництві Pelekh Agency в м. Львів, за адресою: вул. Городоцька 225, офіс 204. Початок о 10:30.

15-го березня зустріч відбудеться в представництві Pelekh Agency в м. Ужгород, за адресою: вул. Швабська 58. Початок о 10:30.

Попередня реєстрація обов'язкова: http://pelekh.agency/zapovniti-anketu

В останньому полі вказуйте "Участь у презентації".

Коротка інформація щодо вакансії оператор на виробництві:

Базова зарплата після випробувального періоду (3 місяці) = 14000 крон нетто (± 700 доларів) + надгодини.

Доплати на харчування та транспорт.

Бонус за відвідування 2400 крон/місяць та інші бонуси.

Старт роботи: травень 2018 р.

 Прийом анкет: до 13.03.2018 р.

 Виготовляється чеська робоча віза на 90 днів, а потім чеська робоча карта через “Режим Україна”.

 Ознайомитись із роботою заводу можна у відео

 

 

https://www.0312.ua

Loading...

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • Vous recherchez un gazeuse extincteur: bombes-lacrymogenes.fr/.../... (https://www.bombes-lacrymogenes.fr/s/extincteur/) ...

  Детальніше...

   
 • Tonfas, matraque et bâton baton de police: matraque-telescopique.com/.../ ...

  Детальніше...

   
 • Thanks for sharing it fdeddgffgkaebfd b

  Детальніше...

   
 • Boutique de vente de tout appareils de défense électrique : Iphone Taser, Shocker dans un smarphone ...

  Детальніше...

   
 • Qu'est-ce que le Netlinking ? Comment améliorer votre Netlinking ? Comment utiliser des logiciels de ...

  Детальніше...

   
 • Appreciate the recommendation. Will try it out. Review my blog :: maximize male enhancement formula (Onita ...

  Детальніше...

   
 • Création de site internet professionnel avec l'agence création de site: www.strategie-web.com/.../ ...

  Детальніше...

   
 • Agence SEO Strategie-Web.c om situé à Melun en Seine et Marne vous propose des prestations de ...

  Детальніше...

   
 • agence création joomla: www.strategie-web.com/ (https://www.strategie-web.com/) Web Strategie-Web.c om ...

  Детальніше...

   
 • Parapluie de sécurité: Le Parapluie Indestructible: securite-defense.fr/.../...

  Детальніше...

   
 • But just in case you might be involved, here are the precise signs of Zika on Google as approved by a ...

  Детальніше...

   
 • Hi, is anybody here interested in online job? It's simple survey filling. Even 10$ per survey (ten ...

  Детальніше...

   
 • Some genuinely tremendous work on behalf of the owner of this website, absolutely great content ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог