Вівторок, 25 вересня 2018

mizhhiryachustperechinsvaljavatjachivvolovetsirshawaberezniyvinogradivrachivberehovomuka4evouzh horod

До уваги читачів Хуст онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 200 гостей та відсутні користувачі

goroskop 732x484Гороскоп на тиждень з 23 по 29 вересня підготувала астролог Любов Шехматова

ОВНИ
Партнерські відносини є життєдайним джерелом, автономне плавання заборонено. Сила ваша в гармонійній діловій команді і міцному шлюбі. Не тягніть ковдру інтересів на себе, живіть в любові та злагоді, ваша роль в союзі – дати шанс обранцю самореалізуватися як особистості, максимально сприяючи у всьому. Окрилюйте, надихайте кохану половинку і неодмінно виконуйте всі її побажання!

У дружньому оточенні дежа вю, якщо відносини себе вичерпали, не мучте один одного, будете деградувати. Шукайте нові спільні інтереси для прогресивного розвитку. Якщо їх немає – дистанціюйтеся.

ТЕЛЬЦІ
Навколо вас таємне стає явним, все, хто маскувався, покажуть справжній лик далеко не приємний. Ви також знайдете, що в багатьох речах були сліпі, а тепер прозріли. Особливо на службі. Не ухиляйтеся від роботи, творчий ентузіазм повинен вас запалювати в будь-якій справі. Зараз ви солдат трудівник готовий закрити амбразуру ділових навантажень не розраховуючи на кар'єрні лаври. Ви повинні стати фахівцем широкого профілю і довести всім свою кадрову цінність! Дбайте про сімейне благополуччя і не виносьте сміття з хати! І пора "прибарахлитися", поміняйте гардероб, зачіску. Зовнішній вигляд вимагає "перетворення"! Ви повинні подобатися і тримати на "магніті" бажань улюблених!

БЛИЗНЮКИ
Досить грузнути в побутовій трясовині, завершуйте домашні справи, вас зачекалася публічна арена. Ви блискучі ерудити, володієте ораторським даром, почуттям гумору, талантом тамади. І привабливим романтизмом. Будьте в центрі уваги, розважайтеся, прагнете зробити оточуючих щасливими, надихайте тих, хто занепав духом. Світські "тусовки", святкові шоу нині невід'ємна частина буття. З вами скрізь має бути весело, цікаво. А якщо закохалися в роботу (вона в цьому році благословенна), це чудово, зараз кується майбутнє кар'єри! У шлюбних пар ідилія, кращих помічників (вони огорнули вас турботою, у всьому допомагають) годі й шукати.

РАКИ
Вам належить розриватися між двома фронтами: сім'єю і роботою. На посадовий олімп не рвіться, а шукайте розраду в творчій роботі, натхненному справі і неодмінно зако^-^теся, навколо пурхають любовні янголи! А якщо на серці порожньо - поганий знак, ви деградуєте, роблячи себе нещасними як зараз, так і в майбутньому.

Одночасно дбайте про сімейне благополуччя, тут б'ють струмки життєдайних сил. Конфліктів слід уникати (бережіть шлюбні узи), на сторонні ресурси на розраховуйте, чужий хліб швидко черствіє. Ви самодостатня особистість, знаєте, чого хочете і здатні досягти бажаного, адже володієте прекрасними діловим досвідом і професійними навичками. Діти, улюблені надзвичайно порадують своїми успіхами. І пам'ятайте про чужу чорну заздрість, ви під дулом людей духовно нерозвинених. Чужого не беріть.

ЛЕВИ
Уникайте по можливості рутини, вона пригнічує. Для підняття тонусу слід урізноманітнити буття, додати яскравих емоційних фарб в життєву палітру. Рухайтеся (але не далеко від будинку, далекі турне відкладіть), вас всюди будуть зустрічати з радістю і любов'ю. Міняйте обстановку, знайомтеся з цікавими людьми, наповнюючи душевні судини свіжими враженнями, потрібною інформацією. Цікавитися потрібно всім, отримані знання стануть в нагоді неодмінно.

Ліві "лямури" скасовуються: будинок, сім'я - це благословенна територія, де можна випускати пар пристрасті. Кермо влади в ваших руках, дійте, а якщо шлюбна половинка "брикається" - виховуйте. І не смійте бути подкаблучникамі!

Тема здоров'я актуальна і серйозна (хронічні хвороби вимотують), дотримуйтеся здорового способу буття, не перевтомлюйтеся, найменший збій в ритмах організму (який є збалансованою системою), то сигнал, що ви десь порушили режим "праця-дозвілля".

ДІВИ
Нічого не займайте, потрібно терміново зробити ревізію доходів і витрат, розплатитися з боргами, виконати дані обіцянки. У соціумі ви авторитетна постать, блискуче процвітаєте. Живіть на повну "котушку", плекайте в серці радість, займайтеся благодійністю, реалізація найпотаємніших задумів набирає успішних обертів, де "хочу" святкуватиме перемогу.

Сфера контактів найбільш плідна, знайомтеся, активно спілкуйтеся з людьми, з якими вас об'єднують спільні інтереси, зав'язані відносини є транслятором удачі. З колегами, сусідами, братами, сестрами складуться чудові стосунки.

Увага шлюбним парам: нині партнер є опорою, мудрим наставником і дуже в вас потребує. Будьте з ним як нитка з голкою. Романтичних пригод не шукайте, від них одні неприємності. І стримайте трудовий запал, займайтеся тільки тим, до чого лежить душа. Це запорука гарного самопочуття і здоров'я.

ТЕРЕЗИ
Виходьте на подіум, життя набирає запаморочливих обертів, презентуйте себе, ви яскравий публічний лідер і дипломат, здатний блискуче направляти колективну енергію в потрібне для себе русло. Але стоп! Ні з ким не воюйте, вирішуйте всі непорозуміння дружелюбно, дотримуючись компроміс інтересів. І матеріальних першу чергу. Фінансова Фортуна ще посміхається, але не будьте скнарою, діліться обсипаними благами (їх навіть занадто), адже всім повинно бути добре. Щиро обдаровуючи, фінансуючи благі справи, ви примножуєте власне багатство (здоров'я, гроші, енергію, кар'єрний статус) на майбутнє. Рука, що дає не збідніє. Спирайтеся на гідних друзів, а від старих любовних зв'язків позбавляйтеся.

СКОРПІОНИ
Підіть у тінь. Стартує кармічна смуга, закликаючи відпрацювати незавершені проблеми. Не здумайте влаштовувати бойкот обставинам, а смиренно робіть те, що від вас вимагається, частіше усамітнюйтеся, тоді інтуїція підкаже правильне рішення. На службі очікуються зміни, працюйте на мінімальних обертах, щоб не нашкодити здоров'ю. І не вдавайтеся до авторитаризму, ви сильна владна особистість, володієте шармом чарівності, тримайте в руках таємні важелі впливу. Керуйте мудро, щоб жити з усіма в мирі та злагоді. На особистому фронті все відмінно, партнери вас обожнюють, підтримуйте вогонь в сімейному вогнищі.

СТРІЛЬЦІ
Ви улюбленці публіки, що стимулює романтичний шал, але далі легких фліртов це не повинно поширюватися. Тихо, не афішуючи, втілюйте в життя стратегічні плани (думаючи про майбутнє), реванш не за горами. Ви фартові тактики, володієте магією впливу, знаєте на які кнопки натискати, де знайти високих покровителів заради досягнення поставленої мети. Робіть ставку на публічну діяльність (політики в зеніті слави), об'єднуйтеся разом з союзниками по духу. Загальні погляди, переконання, повага до колективних інтересам – ось непорушний фундамент, на якому формується ваше щасливе майбутнє. І не пускайте в свій простір людей, яким мало довіряєте.

КОЗЕРОГИ
Ви покликані балансувати між будинком і роботою, обстановка вкрай наелектризована, в сімейних стінах відбуваються кардинальні зміни, спровокованими конфліктами, розбіжностями. Зосередьтеся на професійній сфері, там джерело творчого натхнення для кар'єрного просування, матеріального зростання. Тут Вертикаль "начальник-підлеглий", "батьки-діти" ключова, що вимагає вкладення великих зусиль. Уникайте гострих кутів, намагайтеся з усіма подружитися. Вищі сили нині дають талант дружити, з тими, чиї інтереси, світогляд співзвучні вашим. Якщо хтось не вписується в ці цінності, значить вам не по дорозі. Дружба для вас нині – вища іпостась любові. Увага тим, хто облаштовує особисте щастя.

ВОДОЛІЇ
На сердечному небосхилі сонячно. Партнер вписується в ваш ідеал поруч, любіть його, вчіться "підтанцьовувати" в критичний момент, адже обранцеві призначено рулити в тандемі, а ваша роль – тонко реагувати на найменші зміни його настрою, смаків, запитів. Тримайте себе під жорстким контролем, не бунтуйте, всередині причаївся джин агресії, випустивши його на волю – фатально зруйнуєте своє життя і здоров'я. Егоцентризм, амбітність – риси, що штовхають на шлях регресу. У кар'єрі все прекрасно (у начальства в фаворі), якщо обрана професія відповідає покликанню – ви щасливчики. А якщо ні, терміново шукайте, часу залишилося мало! Високі покровителі в соціумі до ваших послуг. І пам'ятайте: честь професійного мундира святе! Сумлінно співпрацюйте в діловій команді без претензій до колег. Їм потрібні ваші поради, досвід для самореалізації.

РИБИ
Якщо вас захльостують бурхливі пориви і бажання, душа знемагає під пресингом незадоволеного "хочу" (і в любові теж), а реальність диктує свої умови, шукайте золоту середину, "беру-даю" слід врівноважити. Максимально пощастить тим, хто сумлінно працював, роботодавці розщедряться, повернуть борги. Не сачкуйте, йдіть на ризик, творчо експериментуйте, не бійтеся форс-мажорних ситуацій. Саме в авральних обставин ви загартовуєтеся як фахівець, "набиваючи" собі кадрову ціну.

Джерело  ​

p 368633 1 slidertop2Про це інформують в поліції Полтавської області, де власне і сталася аварія учора, 22 вересня близько 14:00, в селі Ковтуни на трасі Київ – Харків.Народний артист України перебуває у тяжкому стані. 

Як розповіли в команді народного артиста, родом з Закарпаття, він прямував на концерт.Іван Попович їхав у автомобілі Тойота як пасажир.

Окрім цього авто у ДТП зіткнулися також Фіат та Шкода. На жаль, пасажирка Фіату від отриманих травм загинула. У Івана Поповича зламана рука. Інші учасники ДТП не постраждали.

Наразі поліція не уточнює причини ДТП та винуватців, зауважуючи, що розпочато провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху, спричинили смерть потерпілого.

Водночас, по світлинах з місця аварії видно, що Тойота, в якій їхав Іван Попович, зіткнулася лоб у лоб з Фіатом, пасажирка якої загинула. І це зіткнення було потужне з огляду на пошкодження автомобілів. 

http://uzhgorod.net.ua/

Леонід Биков у ролі командира "співучої" ескадрильї Титаренка у фільмі "У бій ідуть лише "старі" ("В бой идут одни "старики").

Леонід Биков у ролі командира «співучої» ескадрильї Титаренка у фільмі «У бій ідуть лише «старі» («В бой идут одни «старики»).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Смертельна ДТП 11 квітня 1979 року, у якій під Києвом загинув улюбленець мільйонів режисер і актор Леонід Биков, могла бути влаштована навмисно радянськими спецслужбами, оскільки в такій же ДТП невдовзі загинув наступник Леоніда Брежнєва.

До такого висновку дійшли експерти, розглянувши схему ДТП за участі Леоніда Бикова, знайдену журналістами Фактів тижня ICTV в архівах МВС України.

Колишній слідчий управління МВС у Київській області Віктор Чевгуз, який у 1979 році розслідував цю смертельну ДТП, певен, що правила дорожнього руху за кермом «Волги» порушив Биков, необдумано пішовши на обгін трактора. Далі попри гальмівний шлях довжиною 22 метри «Волга» Бикова на зустрічній зіштовхнулась із вантажівкою ГАЗ-53. Легендарний «Маестро» загинув на місці аварії.

Однак на схемі ДТП, складеній через годину після аварії і віднайденій в архівах, немає слідів гальмування вантажівки, у яку врізалась «Волга» Бикова, а водій ГАЗ-53 мусів якось реагувати на авто, що мчало на нього. Про це каже незалежний експерт Юрій Антипов, який розслідує гучні ДТП, у яких загинули відомі люди. Відтак, вважає Антипов, у справі загибелі актора є «білі плями», які наводять на думку, що ця аварія могла бути навмисною.

Тим більше, що через 2 місяці у подібній автокатастрофі загинула український кінорежисер Лариса Шепітько, а через 1,5 року після смертельної ДТП Бикова в аварії за такою ж схемою загинув перший секретар ЦК Компартії Білорусі Петро Маршеров, якого вважали наступником Леоніда Брежнєва на посту Генсека ЦК Компартії СРСР і конкурентом Михайла Горбачова.
Технологію навмисних ДТП, щоб прибрати неугодних радянському режиму, запровадив одіозний міністр МВС Щолоков ще при Брежнєві. Відтак, не виключено, смертельна ДТП, у якій загинув легендарний український актор і кінорежисер Леонід Биков, могла бути підлаштована радянськими спецслужбами і бути однією з низки подібних спецоперацій радянських спецслужб.
Різдво Пресвятої Богородиці: що можна і не можна робити в цей день

Різдво Пресвятої Богородиці, яке ще також називають Богородичним святом, святкують 21 вересня 2018 року. Цей день вважають радісною подією, сім'ї разом відправляються на церковні богослужіння і не беруться до важкої роботи. Що можна робити в цей день, а що забороняється – далі в матеріалі.

21 вересня християни східного обряду відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці, або ж "Другої Пречисти" чи "осенини", оскільки в цей день за народним календарем настає осінь. Християни з давніх-давен зверталися до Богородиці, яка стала об’єднуючим началом між Богом і людським родом, та просили в неї захисту та благословення.

Богородичні свята пишно відзначаються у місцях, де освячувалися церкви на її честь. Храмові (престольні) свята зазвичай проходять з богослужінням і наступною за ним трапезою. Обов’язково влаштовуються гостини, де всі родичі збираються за круглим столом.

Що можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці
Це свято також традиційно вважається і жіночим святом, коли жінку належить вшановувати як продовжувачку роду. Жiнки, в яких немає дiтей, справляють обiд i запрошують бiдних – "щоб молилася Богородиця за їхніх дiтей". Жiнки також замовляють службу в церквi, а пiсля богослужiння запрошують людей до себе на обiд. Подейкують, що молитви до Пресвятої Богородиці майбутніх матерів про здоров’я та щастя дітей, на яких вони чекають, у цей день мають особливу силу.

З давніх часів також в цей день жінки рано-вранці намагалися піти на водойму. Вважалося, що якщо жінка в цей день вмиється водою до сходу сонця, то краса її збережеться до самої старості. А для міцного здоров’я дітей обливали на порозі водою.

На Різдво Пресвятої Богородиці прийнято вмиватися холодною водою з відкритих водойм

Також в цей день починався цибульний тиждень – господині з грядок прибирали цей овоч. А до Різдва Пресвятої Богородиці господарі намагалися зібрати весь урожай, пасічники в цей час починали готувати бджіл до зимівлі – прибирати вулики. Під цю пору зазвичай холоднішає, тому до Другої Пречистої годилося повністю викопати бульбу і засіяти землю житом.

З дня свята Різдва Пресвятої Богородиці можна було засилати сватів до дівчат. Також в цей день добре було робити весілля і ходити родинами в гості.

Що не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці

Різдво Пресвятої Богородиці відзначається як свято справжньої радості. Тому в ці дні не постували, а після молитов у храмі збирали веселі застілля.

Не можна працювати в цей день, займатися важкою фізичною працею. Наприклад, прибирати, рубати дрова, щось лагодити. На свято забороняється лаятися і проявляти злість. Особливо це важливо по відношенню до близьких.

На Різдво Пресвятої Богородиці не можна лаятись та займатися фізичною працею

На свято Пресвятої Богородиці вся негативна енергія повертається своєму власникові втричі. Спробуйте вирішити спірне питання мирними шляхами. Після святкової вечері залишки їжі категорично не можна викидати. Їх потрібно віддати або нужденним людям або тваринам.

Прикмети та прислів’я свята Різдва Пресвятої Богородиці:
– Прийшла Перша Пречиста – одягла природа намисто, прийшла Друга Пречиста – взяла комара нечиста, прийшла Третя Пречиста – стала діброва безлиста.

– Прийшла Пречиста – на дереві чисто, а прийде Покрова – на дереві голо.

– Пречиста – картопля чиста.

– Прийшла Пречиста – принесла старостів нечиста.

– Перша Пречиста жито засіває, а друга – дощем поливає.

– Якщо на Різдво Богородиці погода буде сонячною, то і осінь чекає тепла і ясна, без рясних дощів. Якщо небо буде похмурим у цей день, то й осінні холоди прийдуть із дощами.

– Якщо дівчина вмиється до сходу сонця, то її обов’язково просватають в цьому році.

– Щоб уникнути "лихих очей" та наклепу і хвороб, в Різдво Пресвятої Богородиці спалити старий одяг і взуття.

На Закарпатті дівчина вкрала 10 тисяч гривень у свого роботодавця

25-річна дівчина з вантажного автомобіля на місцевому ринку у місті Мукачеві викрала 10 тисяч гривень, які належали її роботодавцю. Підозрювану поліцейські розшукали у Львові. Справу з обвинувальним актом скерували до суду.

Із заявою про крадіжку грошей з вантажної машини марки «Nissan» до поліцейських Мукачівського відділу поліції звернувся мешканець села Велика Добронь Ужгородського району. Чоловік повідомив, що на місцевому ринку у місті Мукачеві, з салону машини, з якої він продає овочі, невідома особа викрала гроші.

Після проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці відділу встановили особу, причетну до вчиненого. Нею виявилась 25-річна дівчина, яка працювала у 68-річного чоловіка продавцем. 

Мукачівку поліцейські затримали у Львові. Вже судимій дівчині повідомили про підозру за ознаками частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України - Крадіжка. Справу з обвинувальним актом направили на розгляд місцевого суду, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Українців попередили про різке похолодання

У неділю, 23 вересня, в Києві буде різка зміна погоди - дощі та суттєве похолодання. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

З її слів, до неділі у столиці - сухо, сонячно та тепло, завтра +23 градуси, а далі температура підніметься й до +26, +27 градусів.

В Україні завтра та найближчими днями також очікується погода без опадів із температурою повітря +23..+28 градусів.

Ночі та ранки - прохолодні,+10..+14 градусів. У низинах, поза великими містами +7..+10 градусів.

22 вересня дощі з похолоданням прийдуть на Захід, а потім поширяться на значну частину України.

Як повідомляли Українські Новини, у Херсонській області пронісся смерч, а в Ужгороді втретє за рік зацвіли магнолії.

Синоптики зазначають, що температура впаде на 5-10 °C  і розпочнуться дощі
437572

Про це йдеться у сюжеті "21 каналу", пише Depo.Закарпаття.

Початок осені продовжує радувати закарпатців сонячними й доволі теплими днями.

Обласні синоптики кажуть – протягом тижня на Закарпатті буде стабільно тепло, переважно без опадів.

Але вже наприкінці тижня погода різко зміниться. Синоптики зазначають, що температура впаде на 5-10 °C і розпочнуться дощі.

Depo.Закарпаття

Loading...

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • can you order cialis online cheap cialis generic india unishade.com (http://unishade.com)

  Детальніше...

   
 • cheap cialis generic india order cialis online canada valladium.com (http://valladium.com)

  Детальніше...

   
 • 3- Your website title: - No Certain mean the title anyone could have their in your website's home ...

  Детальніше...

   
 • generic cialis cheapest price buy cialis online safely canadian-pharmasale.com ...

  Детальніше...

   
 • ordering viagra online order herbal viagra canadian-pharmabuy.com (http://canadian-pharmabuy.com)

  Детальніше...

   
 • cialis buy cialis cialissv.com generic for cialis cialissv.com/ (http://cialissv.com/) cialis 20 ...

  Детальніше...

   
 • cialis online cialis 20mg coupon cialisonla.com generic cialis 20mg cialisonla.com/ (http://cialisonla.com/) ...

  Детальніше...

   
 • buy cialis tadalafil 5mg reviews cialisonla.com cialis 5 mg price walmart cialisonla.com/ ...

  Детальніше...

   
 • cialis purchase online without prescription buy cials online cialisvi.com generic cialis lowest price ...

  Детальніше...

   
 • buy cialis female cialis lowest price cialissy.com tadalafil 5mg for sale cialissy.com/ (http://cialissy.com/) ...

  Детальніше...

   
 • buy cialis tadalafil 20mg price cialisonli.com tadalafil 20 mg mexico cialisonli.com/ (http://cialisonli.com/) ...

  Детальніше...

   
 • cialis cialis without a doctor's prescription in usa cialisvi.com cialis 5 mg tab cialisvi.com/ ...

  Детальніше...

   
 • I like the helpful info you provide in your articles. I will bookmark your weblog and check again ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог