Вівторок, 25 вересня 2018

mizhhiryachustperechinsvaljavatjachivvolovetsirshawaberezniyvinogradivrachivberehovomuka4evouzh horod

До уваги читачів Хуст онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 252 гостей та відсутні користувачі

11 вересня набув чинності Наказ МВС “Про затвердження Порядку винесення уповноваженими підрозділами органів Національної поліції України термінового заборонного припису стосовно кривдника”, пише газета Експрес. Ним визначено, як співробітники поліції повинні забороняти доступ домашнім хуліганам до їхніх жертв.  

nasyl 1Зокрема, передбачено, що поліцейські можуть виносити кривдникові терміновий заборонний припис щодо постраждалої особи. Цей документ передбачає вимогу покинути місце проживання постраждалої особи, заборону туди доступу та заборону будь-якого контакту. Дія припису — 10 діб.  

Якщо кривдник відмовляється виконувати ці вимоги, то  правоохоронцям надане право застосовувати стосовно нього поліцейські заходи. Причому пріоритет під час винесення припису надається безпеці потерпілого, тож не має значення, чи є у кривдника право власності на помешкання, яке у нього вимагають покинути.  

— Це дуже ефективний крок на виконання Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”, — каже Лідія Тополевська, керівник громадської організації "Центр правових та політичних досліджень "СІМ". — Такі приписи — це дієвий механізм убезпечити людину, яка страждає від домашнього насильства.  

— Але хіба не могли поліцейські й раніше перешкоджати цьому?

  — Адміністративна відповідальність за домашнє насильство не була достатньо дієвою. Окрім того, поліцейські могли перешкодити кривдникові, якщо він за їхньої присутності вчиняв якісь дії стосовно жертви. А якщо  в присутності поліції дебошир веде себе мирно, а як тільки правоохоронці поїхали — знову тероризує родину?  

Терміновий заборонний припис дає можливість захистити жертву.

  — У чому полягає терміновість такого заходу?

  — Це означає, що за заявою потерпілої особи, або й з власної ініціативи, якщо цього вимагає ситуація, працівник поліції, оцінивши ризики, може на місці негайно винести припис, яким заборонить кривдникові бути в одному помешканні з жертвою. Якщо ж дебошир відмоляється полишити помешкання добровільно, поліцейські мають право застосувати стосовно нього примус.  

Щоправда, у законодавстві так і не прописали, де має перебувати кривдник на час виконання припису. Поліцейським він лише має повідомити місце свого перебування на цей термін.  

Також під час виконання цих норм закону дуже важливий контроль з боку поліції за виконанням припису. Тобто, щоб поліцейські негайно реагували у разі, якщо сімейний дебошир, попри заборону, повернувся до помешкання.


 http://expres.ua/news

374298 1Людині для підтримки його душевної рівноваги завжди потрібно жити в гармонії з самим собою.

Для цього у неї в будинку завжди повинна бути «хороша погода». Щоб залучити на свою територію благополуччя і достаток люди часто користувалися різними прикметами і забобонами, інформуєUkr.Media.

Прикмети і забобони для залучення багатства в будинок

1. Звичка виносити у вечірній час сміття з дому або замітати підлогу призведе до бідності.

2. Щоб гроші водилися завжди в будинку, і був достаток потрібно, щоб мітла віника стояла догори.

3. Під першу цеглину будинку, що будується потрібно покласти паперову купюру. Тоді буде завжди стабільність і достаток у домі.

4. Не можна витирати обличчя або руки скатертиною зі столу - це призведе до бідності.

5. Свистіти в будинку категорично забороняється - грошей не буде.

6. Передавати якісь речі або їжу потрібно переступивши через поріг.

7. Щоб в будинку завжди був хліб, його потрібно присолювати руками, а не вмочати в сільничку.

8. Не можна тримати в будинку кілька віників, він повинен бути один.

9. Для того, щоб в будинку завжди водилися гроші, потрібно купити шкатулку і покласти їх туди, періодично перераховуючи. Грошові купюри повинні бути паперовими.

10. Не можна класти гроші на стіл - будуть збитки і грошові втрати.

11. Якщо погода за вікном погана, то з дому нічого не виносять.

12. Гроші у когось потрібно брати лівою рукою, якщо віддавати, то правою.

13. Не можна викидати хліб і різати його з двох сторін - це накличе бідність і злидні.

14. Щоб завжди водилися гроші віддавати або давати в борг потрібно до обіду.

15. Знайти монетку, отримати швидкий прибуток.

Прикмети про збереження благополуччя в родині

1. Йдучи з дому не можна прощатися на порозі - це до швидкої сварки.

2. Телевізор у спальні чоловіка і дружини - до сварок.

3. При будівництві нового будинку в кутку даху роблять маленький отвір. Вважається, що через нього виходитимуть все сварки і нещастя.

4. У будинку не можна грати з ножем, можна посваритися.

5. Не можна їсти з поламаного або битого посуду - до швидкої хвороби.

6. Не можна сидіти на порозі, можна захворіти.

7. Якщо замість ганчірки витирати стіл звичайної газетою, або папером - будуть скандали і сварки.

8. Не можна в подружній спальні відкривати намоклу парасольку і сушити її. Проллються сльози.

9. Щоб не втратити щастя, не можна наколювати на виделку й ніж хліб.

10. Якщо розсипати цукор - до любові, якщо сіль - до сліз.

11. Щоб не посваритися сільничку потрібно ставити на стіл, а не передавати один одному.

https://ukr.media/

5ba871cdf214d 1528359627 gallery 6a7На Закарпатті розпочинається сезон тихого полювання. Грибів в лісі поки небагато, та завзяті грибники вже примудряються назбирати по кілька кілограмів ароматних дарів лісу.

Якщо торік у цей самий період місцеві могли назбирати по два відра грибів за день, то зараз похизуватись можуть хіба кількома кілограмами у кошиках.

Більше розкажуть журналісти телеканалу М-студіо.

https://pmg.ua

1537768741 dytyna 860x484 600x338Гeнeтика – дуже непередбачувана річ, але в той же час шалено цікава! Хоча гени батьків впливають на майбутню дитину майже рівноцінно, часом від батька малюк може взяти набагато більше, ніж від матері, причому не тільки зовні, але і в характері.

Представляємо 15 особливостей, які дитина успадковує більшою мірою від батька, ніж від матері, особливо, якщо ці риси є домінантними! 

Колір очей 
Карі і чорні очі є домінантною ознакою, а світлі, такі як сірі, блакитні та зелені – рецесивним. 

Як правило, якщо у одного з батьків очі карі, а в іншого – світлі, у дитини будуть темні очі (або з віком зміняться в бік карих, навіть якщо в ранньому віці будуть світлими).

Але бувають і виключення. Так, якщо рецесивний колір очей – у батька, то у малюка великі шанси успадкувати зелені або блакитні очі, навіть якщо у мами очі темні.

Симетрія лиця 
Як не дивно, але симетрія особи дуже залежить від генетики. Якщо у чоловіка гостре підборіддя, асиметрія брів або викривлення носа, швидше за все, у дитини теж проявляться такі риси. Також домінантною ознакою є відстовбурчені вуха. 

Ямочки на щічках 
Ця мила особливість пов’язана з розташуванням лицьових м’язів і є домінантною. Тому, якщо у батька є чітко виражені ямочки на щоках, то дитина з великою ймовірністю теж може народитися з ними. 

Зуби Якість зубів дуже залежить від генетики, так само як і їх форма.

Якщо у батька були проблеми з ротовою порожниною, є щербинки або велику відстань між зубами, швидше за все, і дитина зіткнеться з цими неприємностями. На щастя, сучасна стоматологія творить чудеса і в дитинстві все можна виправити. 

Волосся
Колір волосся, їх структура, густота – залежить від генетики. Також генетично закладено облисіння в результаті алопеції за чоловічим типом і рання сивина. Якщо у батька волосся темне і густе, швидше за все і у дитини буде темний колір волосся і пишна шевелюра. А ось якщо у тата дуже кучеряве волосся, є дуже маленький шанс, що у дитини вони будуть прямі. 

Рівень інтелекту
Звичайно, людина розвивається все своє життя, але у інтелекту є свій потенціал, стрибнути вище якого дуже важко. Вчені впевнені, що цей потенціал дуже залежить від генетики, а особливо від генів батька. Так що якщо ваш чоловік розумний, вважайте, що вашому малюкові дуже пощастило. Можливо, ви виховуєте майбутнього генія. 

Завитки відбитків пальців
Звичайно, у кожної людини вони унікальні. Але дуже часто у дітей і батьків малюнки відбитків дуже вже схожі, деякі завитки можуть повторюватися на долоні сина і батька. 

Губи
Гени дуже впливають на те, пишними або тонкими будуть губи у вашої дитини. Якщо у батька губи об’ємні, то, швидше за все, і у дитини вони будуть такими, так як ця риса є домінантною. 

Зріст
На майбутній хріст дитини впливають гени обох батьків, але від батька залежить, наскільки дитина буде високою або низькою. якщо батько дуже високий і ставний, швидше за все, його діти будуть такими ж, або трохи нижче, якщо мати низенького зросту. Існує формула, за якою можна вирахувати приблизний зріст дитини. Якщо у вас хлопчик, слід додати зріст батьків, поділіть на 2, а потім додайте 5 см. Якщо дівчинка – зробіть те ж саме, але відніміть 5 см. 

Вага
Як і зріст, вага і конституція тiла дуже залежить від генетики. Якщо батько схильний до повноти, то у дітей, особливо у дівчинки, швидше за все, також буде ця особливість. У батьків з атлетичною статурою і «класичної» фігурою-трикутником зазвичай народжуються стрункі діти. 

Почуття гумору
Почуття гумору – риса набута, а ось схильність до дотепності може передаватися генетично, і найчастіше – від батька. А ось щоб у малюка було почуття гумору – розвивайте його в сім’ї, жартуєте, смійтеся по доброму один над одним. 

Поза уві сні Дуже часто в мережі можна побачити милі фотографії, де діти сплять так само як і їхні батьки, в однакових позах на ліжку. Характер сну дійсно визначається генетикою батька. Крім того, якщо тато жайворонок чи сова, то це може передатися і дитині. 

Чхання на сонці Ваш чоловік починає чхати на яскравому сонці? Така особливість називається світловим чхаючим синдромом і є домінантною рисою, а значить цілком ймовірно може передасться дитині. 

Любов до ризику і азарту
Тяга до ризику і азарту може передаватися генетично, так як дійсно є ген, який відповідає за схиляння людини до ризикованих вчинків. Якщо тато любить ризик, авантюри, відчувати адреналін, то у дитини теж можуть проявиться ці риси.

https://transkarpatia.net/

p 368643 1 slidertop2Вже з 27 вересня будьте максимально уважними, адже одне неправильне парування і своє авто будете довго шукати на штрафмайданчику, та ще й платити грубі гроші.

У багатьох містах України, і Закарпаття не виключення, водії паркуються де хочуть та як хочуть, покарання, тільки власна совість, а це спрацьовує не завжди.

Найважливіше те, що тепер вас можуть визнати правопорушником автоматично і ваша присутність необов'язкова. Наприклад, поліцейські, чи новостворені інспектори з паркування можуть оштрафувати вас доки ви вибігли по справах, йдеться у сюжеті ТСН.

Допомагатиме йому спеціальний телефонний додаток, який фіксуватиме місце, час, дату та джіпіес координати, всю інформацію автоматично вносять у реєстр адмінпорушень. Постанову зі штрафом лишатимуть під двірником на лобовому склі, або на адресу власника.

Камери відеоспостереження теж контролюватимуть, у спеціальних центрах обробки інформації, її будуть опрацьовувати, і якщо вашу машину помітять десь на газоні то чекайте на штрафні бали, їх вам нарахують за перші 2 порушення. На третій раз штраф буде грішми. Тоді на вашу адресу прийде "Лист щастя".

Найбільше ви заплатите штрафу за зайняті місця людей з інвалідністю — 1020-1700 гривень. За несуттєве порушення, якщо ваша машина не заважає іншим штраф 255 гривень.

Заплатите впродовж 10 днів і отримаєте знижку до 50%, тобто 127 гривень. Але якщо машина заважає суттєво, викладете 510 гривень.

Несплачений штраф, щомісяця буде подвоюватись.

Як визначили суттєве чи не суттєве порушення? Новий закон пише про конкретні 17 випадків. Наприклад, стали посеред дороги, пішохідного переходу чи на зупинці громадського транспорту. Якщо попадетесь на такому місці, машину має забрати евакуатор на штрафний майданчик. І тоді до суми штрафу треба додавати вартість послуг евакуатора.

А от що робити з власниками євроблях, питання? Теоретично, штраф тому хто ввіз машину, але практика показує знайти їх буде не просто, хіба, що інспектори чекатимуть днями біля авто.

Найголовніше питання, куди підуть гролші з штрафів? На обладнання високотехнологічні парковки, чи знову відновлять добре відомий вид бізнесу з евакуаторами і поверненням машин за гроші?

Mukachevo.net

Патрульна поліція Закарпаття спільно з іншими службами перевірила 1303 автобуси

11 6

Упродовж двох місяців закарпатські патрульні перевіряють транспортні засоби, призначені для перевезення пасажирів.

А вже завтра стартує третій місяць Всеукраїнського комплексу заходів під умовною назвою “Перевізник”.

https://pershij.com.ua

Похолодання і дощі: прогноз погоди в Україні на тиждень

Поки що бабине літо тішить українців, проте синоптики нещодавно пообіцяли прихід відразу двох холодних циклонів. Сайт "Сегодня" вирішив уважніше розібратися з прогнозом на найближчі дні.

У неділю, 23 вересня західні області "поміняються місцями" з іншими – якщо на заході сухо, то по всій Україні зливи. Водночас різко похолодає – вдень у західних і північних областях 14-16 градусів тепла, в центрі – 15-17 градусів, на сході і на півдні – 20-22 градуси.

Похолодання і дощі: прогноз погоди в Україні на тиждень


У понеділок, 24 вересня дощі заллють західну, центральну і північну частини країни. Стовпчик термометра коливатиметься в тому ж діапазоні, що й напередодні (хіба що ще на два-три градуси похолодає у східних областях). Середня температура повітря по Україні становитиме близько 16-19 градусів.

Похолодання і дощі: прогноз погоди в Україні на тиждень


У вівторок, 25 вересня опади вже у всіх регіонах країни – водночас на півдні очікуються грози. Похолодає ще більше – в західних і північних областях вдень вже від 9 до 12 тепла, в центрі – від 10 до 12, в східних областях від 13 до 17 і на півдні від 15 до 19 градусів вище нуля.

Похолодання і дощі: прогноз погоди в Україні на тиждень


У середу, 26 вересня сухо тільки в Криму – на решті території України продовжать йти дощі. Температура повітря залишиться приблизно такою, як і у вівторок, хіба що у східних областях стане прохолодніше до 11-14 градусів тепла вдень.

Похолодання і дощі: прогноз погоди в Україні на тиждень


Народний прогноз погоди

22 вересня вшановується пам'ять правовірних Іоакима та Анни, батьків Діви Марії. 22 вересня вважається днем осіннього рівнодення. У цей час ніч рівняється з днем і збільшується: коротшим стає день, довшими вечори. Цьго дня настає й астрономічний початок осені. Як пише сайт "Синоптик", наші предки цього дня спостерігали за павутиною: якщо вона була довгою, то осінь буде ясною і сніг випаде нескоро.

23 вересня – цього дня вшановується пам'ять святителів Петра і Павла, єпископів Нікейських. Погоду визначали по горобині. Якщо горобини у лісі багато – осінь буде дощовою, якщо ж мало – сухою. Багато ягід на горобині віщують сувору зиму.

24 вересня відзначається день преподобної Феодори (Федори) Олександрійської. У цей час бувають останні грози перед початком зими.

25 вересня вшановується пам'ять святого Автонома (Артемона), єпископа Італійського. Цього дня вивчали листя берези й дізнавалися майбутню весну: якщо вони жовтіють з верхів’я – весна буде ранньою, а якщо знизу, то пізньою.

26 вересня вшановується пам'ять святого Корнилія сотника. Вважається, що якщо цього дня піде дощ, то погода найближчим часом буде похмурою. 

Loading...

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • can you order cialis online cheap cialis generic india unishade.com (http://unishade.com)

  Детальніше...

   
 • cheap cialis generic india order cialis online canada valladium.com (http://valladium.com)

  Детальніше...

   
 • 3- Your website title: - No Certain mean the title anyone could have their in your website's home ...

  Детальніше...

   
 • generic cialis cheapest price buy cialis online safely canadian-pharmasale.com ...

  Детальніше...

   
 • ordering viagra online order herbal viagra canadian-pharmabuy.com (http://canadian-pharmabuy.com)

  Детальніше...

   
 • cialis buy cialis cialissv.com generic for cialis cialissv.com/ (http://cialissv.com/) cialis 20 ...

  Детальніше...

   
 • cialis online cialis 20mg coupon cialisonla.com generic cialis 20mg cialisonla.com/ (http://cialisonla.com/) ...

  Детальніше...

   
 • buy cialis tadalafil 5mg reviews cialisonla.com cialis 5 mg price walmart cialisonla.com/ ...

  Детальніше...

   
 • cialis purchase online without prescription buy cials online cialisvi.com generic cialis lowest price ...

  Детальніше...

   
 • buy cialis female cialis lowest price cialissy.com tadalafil 5mg for sale cialissy.com/ (http://cialissy.com/) ...

  Детальніше...

   
 • buy cialis tadalafil 20mg price cialisonli.com tadalafil 20 mg mexico cialisonli.com/ (http://cialisonli.com/) ...

  Детальніше...

   
 • cialis cialis without a doctor's prescription in usa cialisvi.com cialis 5 mg tab cialisvi.com/ ...

  Детальніше...

   
 • I like the helpful info you provide in your articles. I will bookmark your weblog and check again ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог